.

.

RY3100D Tri talasnu dužinu Ručnim Optičkog Svjetlo Izvor 1300/1310/1550nm

RY3100D Tri talasnu dužinu Ručnim Optičkog Svjetlo Izvor 1300/1310/1550nm

KM 350.49

Dostupnost
Proizvod je dostupan


RY3100 D Tri talasnu dužinu Ručnim Optičkog Svjetlo Izvor 1300/1310/1550nm
Dobrodošli u našu radnju
Naša Meta :
Visokog Kvaliteta , Najbolji Službe ,Brzo Reagirati
Dobrodošli u Kini tržište,možeš direktno kupi robu iz Kine.Drago mi je što te zanima naša stvari,mi smo profesionalni dobavljač u Kini, nadam se da možemo imati dobar posao ovdje.
Radnju obavijest :
Kada ti naredim stvari,možeš izabrati bilo predmete iz moje radnje zajedno.
Vrhunski kvalitet ; Takmičarski cijena ; Brzo isporuka;Pad isporuka dostupan;Najbolji i Blagovremeno Usluge;100% Zadovoljstvo ;Veliki popust za veliki red.
Opisi
RY3100 optički svjetlo izvor može pružiti 1 do 4 izlaza talasnim dužinama upoznati uvjeta, uključujući 650nm crveni izvor i 1310/1550nm talasnim dužinama za jedan način vlakna ili 850/1300nm talasnim dužinama za multimode vlakna, kao i druge talasnim dužinama prema mušterija treba. Zajedno sa RY3200 optički moć metar, to je savršeno rešenje za optičke mreže opis.
Karakteristike
Pruža 1~4 izlaza talasnim dužinama što može biti slobodni prema mušterije treba
CV, 2 Hz modulation izlaz na 650nm, i CV, 270 Hz,1 KHz,2 KHz
modulation izlaz na druge talasnim dužinama.
Srednjoj stabilnost izlazne snage
Stabilan izlaz talasnu dužinu
Backlight LCD prikaži podržava noći
Sporazum je veličina i pristojan izgled
Veliki LCD, lako operacija
Prijave
Održavanje u Telekom
Održavanje CATV
Test Laboratoriji optičkog vlakna
Drugi Optičke Mere Specifikacije Tip RY3100 A RY3100 B RY3100 C RY3100 D RY3100 E talasnim dužinama(nm) 1310/1550nm 1310/1490/ 1550nm 850/1310/ 1550nm 1300/1310/ 1550nm 850/1300/ 1310/1550nm Emiter Tip FP-LD ,DOVEO ili druge molimo navedite Izlazne Snage(d Bm) -6~-7(1310/1550nm),>0 (650nm) Spektra Širina(nm) Izlaz Stabilnost +je 0,05 d B/15mins; +0.1 d B/ 8hours Modulation Frekvencije CW / 2(650nm) / 270, 1 K,2 K (1310nm/1550nm) Optička Veza FC/PC ( Zamenljivi FC/SC/ST ukršteni konektori može biti slobodni) Napajanje Stajanja Baterija(3 AA 1.5 V baterije) Baterija Operativni Vrijeme(sat) 45 Operativni Temperatura(ok) _ 10 ~ +60 Skladište Temperatura(ok) _ 25 ~ +70 Dimenziju(mm) 172*82*33 Težine 295g Preporuku RY-LS300 Ručnim Svjetlo Izvor je osmišljen za optimalnu koristiti sa RY-H-300 Optički Moć Metar za mjerenje optički gubitak na obje sigle mode i multimode optički kabl.
PLAĆANJE
1. Možemo prihvatiti platnom preko Ponudu, Western Union i T/T. najbolji način je direktno online isplata,možeš birati sebi. Ako želiš da koristiš drugi platni uslovima, molim te javi nam kad te red.
2. Punu isplatu mora biti obavljen u roku 7 dana nakon što je ubacivanje tvoj red, ili red će biti pogrešna ili otkazao od strane sistema.
3. Pobrini se da si završio sve detaljne informacije kao kontakt osobe, adresu, poštanski broj i broj telefona kada popunjavanje tvoj kupac je informacija.
POŠILJKA
1. Poslat ćemo robu u roku od 5 posao dana nakon punu isplatu je potvrđena.
2. Možemo pružiti međunarodnu isporuka usluge kako slijedi :
Kini Post Zrak Mail, hong kongu Post Zrak Mail, HITNA pomoć, TNT, DHL, UPS, Fedex. Uobičajeni način je do Kine post zrak mail i hong kongu post zrak mail.
3. Kupac je odgovoran za insurrance, problemi i šteta što je dovelo do brodskih službe kao nesreća, kašnjenja ili drugih problema. Osim toga, nismo odgovorni za eventualne običaj dužnost, ili uvoz porez, ove optužbe nisu uključeni u predmet cijenu i troškove dostave.
GARANCIJA&GARANTUJEM
1. Sve roba pregledanu i testirao prije isporuke. ako niste zadovoljni sa robe, možeš zamijeniti stvari u roku od 7 dana, i ti moraš da nas kontaktirati u roku od 24 sata, nakon primitka stvari.
2. Je poštar je optužba ne refundable i mušterija bi trebala biti odgovorna za sve optužbe vratiti i reshipping.
3. Sve vratiti stvari moraju biti u svoj prvobitni uslovima, uključujući i kutiju i pribor. Čovek je napravio oštećenja ne garantira, kao što je slomljena, ogrebala i tako dalje.
4. Za bilo stavke, molim te, koristi HITNU ili tvoje lokalne post kada poslati nazad
POVRATNE
1. Kupac je rano potvrda će biti veoma cijenjena nakon primanja stvari.
2. Pošto je tvoj komentar je vrlo važno da naš posao je razvoj, mi iskreno te pozovem da ostavim pozitivan feedback za nas ako niste zadovoljni sa naših proizvoda i službe. Samo će te odvesti 1 minut, ali ovo 1 minut je izuzetno vitalnog značaja za nas.
3. Kontaktirajte nas prije nego odem bilo negativno ili neutralan povratne informacije. Mi ćemo raditi s tobom riješiti neke probleme.Hvala ti na razumevanju.

U svojstva

:
RY3100D
Model:
RY3100D Optički Svjetlo Izvor
Talasnu dužinu:
1300/1310/1550nm
Emtter tip:
FP-LD
Izlazne Snage:
-6 da-7dBm za LD
optička konektor:
FC/PC
dimenziju:
172x82x33mm
Težine:
295g
is_customized:
Yes

Proizvodi u kategoriji